Loading
Waiting

Новий корпоративний дизайн ANDEROL.

01.09.2020

Шановні клієнти, ми раді представити Вам новий корпоративний дизайн ANDEROL.

Починаючи з листопада,  Anderol  буде проводити ребрендінг, новий логотип візуально відображатиме належність Anderol до материнської компанії LANXESS.

Anderol BV є 100% дочірньою компанією групи LANXESS з 2017 року, коли LANXESS придбав хімічну корпорацію Chemtura. LANXESS походить від французького слова «lancer», що означає «Рухатися вперед» і «успіх» – обидві цінності, які відстоює Anderol. Глобальне охоплення та технічні можливості LANXESS допомагають активізувати діяльність ANDEROL на користь клієнтів, залишивши високу якості продукції, гнучкість та глибоке розуміння технічних вимог найсучаснішої техніки.

Новий дизайн призведе до зміни:

1. Логотипу

2 . Пакування

3. Етикетки

Завдяки 80-річному досвіду та знанням, ANDEROL завоював світову репутацію виробника високоефективних синтетичних спеціальних мастильних матеріалів для промислового та харчового обладнання. За цей час було побудовано глобальну мережу з більш ніж 30 дистриб’юторів, що охоплюють Європу, Південну Америку, Азію та Африку. Користувачі мастильних матеріалів ANDEROL можуть бути впевнені, що якість та доступність товарного асортименту залишаться незмінними, як і швидке та надійне комерційне та технічне обслуговування та підтримка.

Recent posts