Loading
Waiting

❄ Ефективність олив в холодну погоду ❄

27.11.2020

З початком зими наступає сприятливий час, щоб почати думати про те, як найкраще змащувати своє обладнання при низьких температурах, щоб забезпечити оптимальну роботу. Холодна погода, особливо морозна температура, може вплинути на ефективність ваших мастильних матеріалів та призвести до виходу обладнання з ладу. Обладнання завжди працює ефективніше, якщо його належним чином змащувати, тому переконатися, що ви використовуєте правильні мастильні матеріали, які працюють при низьких температурах, є критичним.

 

  • Пошук потрібного мастила для будь-якої температури

 

«Температурою застигання» мастила є температура, при якій рідина перестає рухатися. Це хороший показник того, наскільки добре він буде працювати в холодну погоду і «як низько ви можете піти”. Однак майте на увазі, що зазвичай мінімальна робоча температура (найнижча температура в діапазоні робочих температур) на 20 градусів перевищує температуру застигання.

 

Значною мірою базова олива визначає низькотемпературні властивості готової до використання оливи, але спеціальні хімічні компоненти можуть покращити показники в’язкості. Оптимальної міцності плівки можна досягти лише за умови правильної стратегії використання базової оливи.

 

Якщо ваше обладнання піддається дії низьких температур, безпечніше вибрати оливу на синтетичній основі, оскільки температура застигання – і робоча температура синтетичних олив – може бути набагато нижчою, ніж для тих, що на основі мінеральних олив. Хоча мастильні матеріали на основі мінеральних олив можуть витримувати помірні перепади температур від нуля до 10 градусів Цельсія, коли ви починаєте опускатися нижче 10 градусів, деякі починають густіти, роблячи їх менш ефективними. При цьому синтетика, в основному, підходить для робочої температури до -30 градусів Цельсія.

 

Синтетичні оливи, які мають нижчу температуру застигання найбільш придатні для низьких температур. Усі мастила Anderol® мають переваги роботи в широкому діапазоні температур від низьких до високих, та забезпечують оптимальний розмір змащувальної плівки.

 

 

Anderol® 568 є гарним прикладом оливи, яке підходить для холодних погодних умов. Ідеально підходить для компресорів у сніжних повітродувках. Спеціальні присадки забезпечують оптимальне змащення при низьких температурах. Низька температура застигання та висока міцність плівки забезпечують особливий захист при роботі в режимі пуск / зупинка в холодну погоду для компресорного обладнання.

 

Лінійка компресорних олив Anderol® FG XL для гвинтових компресорів – це діапазон з найнижчою температурою застигання до -56 градусів Цельсія та робочою температурою -35 градусів Цельсія. Цей діапазон має додаткову перевагу – можливість працювати в широкому діапазоні температур, від дуже низьких до високих температур, забезпечуючи при цьому оптимальну міцність плівки.

 

Anderol® проводить великі випробування всіх своїх мастильних матеріалів, щоб переконатися, що вони придатні для середовища, для якого вони призначені. Щоб забезпечити ефективність роботи вашої техніки в холодну погоду, проконсультуйтеся з нами, ми маємо доступ до всіх даних тестування та можемо порадити вам, як правильно змащувати обладнання.

Recent posts