Loading
Waiting

ЯКІСНІ МАСТИЛА

01.04.2021

ЯКІСНІ МАСТИЛА

ANDEROL® FGCS-2 HD 

використання у грануляторах (виробництві пеллет).

У пеллетному обладнанні, що використовується для виробництва  пластикових гранул, біомаси та кормів для тварин, постійно присутній екстремальний тиск, висока температура, волога та в деяких випадках забруднюючі речовини. Висока якість змащення необхідна для запобігання руйнуванню змащувальної плівки, яка захищає обладнання від контакту метал-метал, зносу та корозії, що призводить до великих витрат на технічне обслуговування, простою виробництва та заміни частин обладнання.

Мастило особливо важливо для грануляторів та зазвичай необхідне у великих кількостях в даному випадку. Часто  виробники обладнання  гранул рекомендують комплексні літієві мастила ( що не схвалені для харчових продуктів), оскільки вони широко доступні та зазвичай забезпечують належний захист. Однак мастила на основі  літієвого комплексу значно  поступаються мастилам із сульфонат кальцієм коли мова йде про механічну стабільність, стійкість до високих температур (точка каплепадіння) та захист від зносу – особливо при наявності вологи. Преміум-мастило, яке витримує екстремальні умови, — це Anderol®FGCS-2 HD, яке розроблене за запатентованою технологією. Позначка HD означає важкі умови експлуатації, оскільки цей продукт  надзвичайно підходить для низько- та середньо- швидкісних підшипників, що працюють у важких умовах з періодами нечастого змащення. Anderol®FGCS-2 HD збільшить виробничу ефективність, мінімізує витрати на технічне обслуговування і, зрештою, зменшить експлуатаційні витрати.


🟥 На 1 т корму потрібно 25 грамів літієвого комплексного мастила. Використання комплексного мастила на основі сульфонат-кальцієвого комплексу зменшить кількість необхідного мастила на 10-20% на тонну корму.


Процес гранулювання

1. Пристрій подачі: Гвинтовий дозатор подає продукт у ємність для пресування, де, власне, відбувається гранулювання

2. Кондиціонер: Пара однорідно змішується з інгредієнтами при температурі до 95°C

3. Термічна обробка суміші

4. Ролик: виштовхується суміш через отвори матриці для формування гранул

5. Кільцева матриця: ножем систематично відрізається гранульований продукт із матриці

ANDEROL® FGCS-2 HD

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Recent posts