Loading
Waiting

Anderol представляє нову оливу для гвинтових компресорів з супер довгим терміном служби

01.06.2021

Anderol представляє нову оливу для гвинтових компресорів з супер довгим терміном служби

Anderol® SYNcom (FG) HiPerf 46 високоефективна олива для гвинтових компресорів, спеціально розроблена для забезпечення повного циклу технічного обслуговування, та доступна як для харчового, так і промислового застосування.

Поряд з надзвичайно довгим терміном служби, олива була розроблена для забезпечення відсутності відкладень, вона відрізняється чудовою стійкістю до окислення і термічною стійкістю, а також низькою випаровуваністю, швидким відділенням води і захистом міді і сталі від корозії.

Інгрід Оомс, глобальний технічний менеджер Anderol B.V., пояснює: «Обладнання може працювати набагато довше без зупинок з Anderol® SYNcom (FG) HiPerf 46, що означає зниження вимог до кількості етапів технічного обслуговування і підвищення продуктивності. Ця олива також пропонує більш екологічне рішення, оскільки більш тривалий термін служби оливи означає меншу витрату і меншу кількість відходів.

Тісна співпраця з виробниками оригінального устаткування компресорів (OEM) зіграло вирішальну роль в успішній розробці Anderol® SYNcom (FG) HiPerf 46, яке відповідає вимогам компресорного устаткування і допомагає знизити вплив на навколишнє середовище ».

Anderol B.V., європейський виробник продуктів Anderol®, є 100-відсотковою дочірньою компанією спеціалізованої хімічної компанії LANXESS, провідного світового незалежного постачальника рішень для ринку мастильних матеріалів.

Лінія продуктів Anderol® складається з високоефективних синтетичних мастильних матеріалів, розроблених спеціально для промислового і харчового застосування. Рідини Anderol® задовольняють потреби в мастильних матеріалах в таких областях, як компресори і вакуумні насоси, редуктори та підшипники, гідравлічні системи і ланцюги, а також для змащення обладнання для харчової промисловості і виробництва кормів.

Для отримання додаткової інформації про загально індустріальні мастильні матеріали перегляньте цей файл.

Для отримання додаткової інформації про мастильні матеріали для харчових продуктів перегляньте цей файл.

Recent posts