Loading
Waiting

Історія успіху: Синтетична олива для змащування промислових редукторів Anderol® 6220

05.10.2020

Перехід на синтетичну оливу Anderol® 6220 покращує продуктивність та зменшує витрати.

  • Завдання:

Великий багатонаціональний виробник інгредієнтів (крохмаль, фруктово-овочевий концентрат) для харчової промисловості використовував мінеральне масло з сертифікатом NSF H1 для змащування редукторів. Через те, що виробництво компанії інтенсивно працює у 3 зміни, мінеральне масло вимагало частої фільтрації та заміни, що призводило до надмірних витрат на оплату праці, а також часту утилізацію та заміну масла.

 

  • Рішення:

Після детальної оцінки та аналізу з боку комерційної технічної команди дистриб’ютора Anderol було винесено рекомендацію перейти на синтетичну, високоефективну харчову редукторну оливу Anderol® 6220. Anderol® 6220 забезпечив чудову стійкість до навантажень, підвищену стійкість до окислення, а також високі показники змащення та очищення.

 

  • Результат:

Переваги від переходу на Anderol® 6220 були миттєвими, робоча температура оливи в редукторі впала майже на 10 °C.  З часу переходу  клієнт спостерігав значне збільшення інтервалів заміни масла, що призвело до зменшення як кількості  оливи на заміну так і її сумарної річної вартості, зниження витрат на робочу силу та збільшення продуктивності редуктора. Таблиця нижче ілюструє отримані результати.

Серія Anderol ® 6000 – це високоякісні харчові  трансмісійні мастильні матеріали типу NSF H1, які підходять для змащування  зубчастих передач, підшипників, циркуляційних систем  та ланцюгів. Серія доступна у класах в’язкості за ISO 150, 220, 320, 460 та 680. А також в аерозольній упаковці (Anderol ® 6220 spray).

Recent posts